Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van következménye, ha köv....

Van következménye, ha köv. Szemeszterbe vesze fel?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, van egy tantárgy, amit le akarok adni, hogy jobb legyen az átlagom. A kérdésem az, hogy van valami negatív következménye? A tárgy kötelező, de 1-3 félévben felvehető. És hogy adjam le, csak a vizsgát vagy a tárgyat is le kell?
2016. jan. 19. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan az alatt, hogy "le akarod adni"? Egy olyan tárgyról van szó, amit erre a félévre felvettél szeptemberben? Azt nem tudod csak úgy leadni már, kizárólag annyit tehetsz, hogy nem mész el vizsgázni / nem is veszel fel vizsgát, és akkor elhagyott kreditnek minősül. Utána következő félévben felveheted újra.
2016. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre a félévre vettem fel, felvette a vizsgát is, de azt még le tudom adni. Szóval leadom a vizsgát, nem megyek el, és egyszerűen következő félévben megyek el vizsgázni?
2016. jan. 19. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ebben az esetben így van a dolog. Add le a vizsgát, különben elvész egy vizsgaalkalmad, ha nem tudod igazolni a hiányzásodat róla :) Következő félévben pedig felveszed újra a tárgyat.
2016. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a váaszt! Már lassan paranoiás leszek a neptuntól, mert mindig attól félek, hogy van valami apróság, amire nem figyeltem :D az ördög a részletekben rejlik....
2016. jan. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!