Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csak simán nem járok be...

Ha csak simán nem járok be órára, lesz következménye?

Figyelt kérdés
Felvettem szabadon választható órák közül egy egykredites, féléves tárgyat, de nem akarok bejárni, mert hajnali 8.30-kor kezdődik, és olyan messze van tőlem, hogy 6.30-kor kell kelnem hozzá. Gyakorlati óra, plusz fizetni is kéne érte 6000-et novemberben, mert tesi. Ha csak simán nem járok be, akkor mi lesz a következménye? Nyilván nem teljesül az egy kredit, de azon felül, lesz egy nullám meg fizetnem kell a 6000-t is vagy mi lesz? :o

2015. okt. 12. 03:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tesi és alapból fizetni kell érte, akkor ki kell fizetned ezt a 6000-et. Tovább, ha az egyetemeden a bukott kreditek után is fizetni kell, akkor további költségekre számíthatsz.
2015. okt. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:

Ez egy akkora kamu kérdés!

Hajnali fél kilenc? Középiskolába talán délutánra jártál? A testnevelés egyetemen pont nem az a tantárgy, aminek egy meghatározott időpontja van, csomó lehetőség van a teljesítésére.

2015. okt. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés, nálunk 37 sportot lehet felvenni, közülük ez volt egy, az aerobik, és meghatározott időpontja van, és csak akkor lehet menni.

És iskolába pedig 9-10 órára jártam gimiben, mert előrehozott érettségiket tettem, és 10 perc volt tőlem a suli, most meg, mint mondtam, az a probléma, hogy mindentől messze lakom, nagyon korán kell kelnem hétfő reggel és ez elég durva, főleg, hogy 18-ig órám van, nem gondoltam volna, hogy az aerobik ilyen fárasztó lesz reggel, de már nem tudok mit csinálni, úgy tűnik :/

2015. okt. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!