Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy középsuliban...

Norbi658441 kérdése:

Lehetséges, hogy középsuliban az osztályfőnök azt mondta, hogy több, mint 100óra hiányzásom van, és osztályzó vizsgát kell tennem, házirendbe utánnaolvastam, de nem találtam ott semmit?

Figyelt kérdés

A mostani félévről lenne szó,hogy túlléptem a 100.órát.A házirendben nem találtam ezt leírva,de nagyon parázok ettől a vizsgától.Ugye most léptem túl az óraszámot,és FB-n írta le ez egyik osztálytársam,hogy vizsgáznom kell.De ha kell,akkor miért nincs belefoglalva a házirendbe,vagy ezt nem kötelesek beleírni?Tudni kell még,hogy ez az iskola Szlovákiában van,és magyar oktatás folyik.

Egy kép a házirendről: [link]



2016. jan. 19. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs. Olyan van, ha azt hiszem 200 órát hiányzol, akkor évet kell ismételned.

Osztályozó vizsgát biztos nem kell tenned, csak ijesztget, szerintem.

2016. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem, nincs olyan rész ami erre vonatkozna meg amúgy sincs. 250 órát lehet hiányozni max. egy évben, utána van osztályozó vizsga.


Ne félj, nincs hozzá joga.


Gondoskodj róla, hogy legyen elég jegyed, hogy mindenből tudjanak zárni félévkor a tanárok. Én volt, hogy félévig 200 órát hiányoztam anno, és egy csomó igazolatlanom is volt, mégis elvégeztem a középiskolát színötös érettségivel.

2016. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenből van elég jegyem,viszont úgy hallottam,hogy elektronikából ma zártak le mindenkit,néztem interneten,és engem nem zártak le.Most 4,125-re állok,ez Magyarországon ha jól tudom 2,125.Szóval nem állok valami kristályosan.
2016. jan. 19. 23:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi elnéztem, 1,875-re állok.Mondjuk ebből a tantárgyból állok a legrosszabbul.
2016. jan. 19. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!