Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » H tudom a fizika képleteket,...

H tudom a fizika képleteket, a számolást, akkor az elméleti kérdésekre is tudom a választ ha például a dinamikáról tesznek fel egy kérdést feleletválasztóssal, vagy kinematika stb?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem árt érteni a képletek mögötti elméletet is. Nézd meg pár érettségi feladatsor tesztkérdéseit, és kiderül, hogy mennyire megy neked.

[link]

2016. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van ez egy jó ötlet, amúgy is gimis szintű a fizika tárgyam. Köszönöm!
2016. jan. 21. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz azalatt, h. "tudom a fizika képleteket".


Ha ez azt jelenti, hogy minden egyes képletet le tudsz vezetni, na akkor érted az elméletet.


Viszont ha csak bemagoltál néhány végképletet, vagy kiírod a fv. táblából, akkor biztosan nem érted.


Minden egyes képletet le kell tudni vezetni, attól fogod megérteni a mögöttes tartalmat.

2016. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!