Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE-ETK-n ha 2félév alatt 0...

PTE-ETK-n ha 2félév alatt 0 kreditem van akkor kirúgnak? A TO-s nénik nem tudták megmondani -. -" Ugye csak fizetősre tesznek át? (Nagyon remélem, hogy így van)

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem teljesíted a két félév alatti minimum krediteket, akkor kirúgnak. Persze csak ha 2011 után kezdted, Mi vagyunk az utolsók, akiket még csak költségesre raknak. De hogyhogy nem sikerült egy tárgyad se? vagy passziváltattad magad?
2016. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kérdés. hogy csináltad azt, hogy 0 kredited van? Mert ha nem vizsgázol első félévben(meg ámblokk a szemeszterek végén) akkor a következő féléves tárgyakat se tudod felvenni.


egyébként én se tudok érdemi választ adni. ha szerencséd van fizetősre tesznek, de ha nem csinálsz semmit, akkor joggal szüntethetik meg a hallgatói jogviszonyodat.

2016. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen passzív voltam 2015 tavaszi félévében ebben a félévben aktív és megcsináltam a 0 kredites szigorlatomat, de a másikon elbuktam ezért vizsgakurzusban fel kell vennem 2016 tavaszi félévében, de mivel az is 0 kredites nem lesz 2 félév alatt egy kreditem sem utána jön a féléves gyakorlat, aminek a feltétele a 2 szigorlat és utána államvizsga 2017-ben.
2016. jan. 22. 17:59
 4/4 A kérdező kommentje:
különben 2011-ben kezdtem és eddig nem csúsztam semmivel
2016. jan. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!