Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lehet rágyúrni az...

Érdemes lehet rágyúrni az elektronikai müszerész szakmára?

Figyelt kérdés

Üdv! 25 vagyok, kipattant a fejemből most, ezen kezdtem el gondolkozni hogy lenne benne jövő, már Van egy számitógépes szerelői képesitésem, tudom, ez igy önmagában nem ér nagyon sokat, Egy teljesen másik szakmába voltam sokáig, és ott még egy kollegám is mondta, hogy ezt a számitógépes dolgot vihetném tovább szerinte.

Ugyan Évek óta ezt gyakorlom magamnak, meg az informatika úgy érdekel, de főként ezek a kisebb gépek, Netbookok, laptopok, hardveres része, arra gondoltam, letennék mellé még egy elektronikai müszerészt, akkor már mindjárt tudnék is mondjuk alaplapon áramkörbe cserélni, vagy hibás hardvert javitani. Ami meg mondjuk állásnál, cégeknél lehet előnybe részesülne, késöbbiekben meg ugye ha már van egy páréves tapasztalatom munkában is, mellette persze folyton képezném magam még, és késöbbiekben meg én magam indithatnék egy kisebb vállalkozást ebből vagy itt vagy külföldön, ami idővel fel fejlődne. Meglehetne valósitani ? vagy ennek nincs sok jövője ? mondjuk elég sok ilyen céget látni, hirdetni magukat


2016. jan. 25. 12:53
 1/2 László Próféta válasza:
Egyszerű: Próbáld meg, szerintem megéri, mivel én is sok mindent meg szoktam javítani... (főleg ha az elég régi)
2016. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ja megpróbálom Köszi a választ!
2016. jan. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!