Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Help (Felvételi 2016/17)...

Help (Felvételi 2016/17) ⬇⬇⬇⬇?

Figyelt kérdés
A központi írásbelim elég rosszul sikerült. Összesen 57pont. Erős 4-es tanulónak mondanám magamat.A gond az hogy erős iskolákat jelöltem meg,nem számítva a borzalmas központi eredményekre. Pl.: szt.lászló,karinthy,kölcsey...talán a kölcseybe van esélyem nem is tudom . Tudnátok a kölcseyhez hasonló erősségű iskolákat írni nekem amiről jó véleménnyel vagytok. Szeretnék egy viszonylag erős gimnáziumba bekerülni. Az angol , biológia-kémia szakokkal rendelkező sulik előnyben részesítve :).

2016. jan. 26. 18:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nyugi, van esélyed. De a többit, ha nem lenne baj, privátban írnám!
2016. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a Kölcseybe nincs. Mi is 57-et írtunk és kitűnő jegyek, de mi lemondrunk róla
2016. jan. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly 60 pontot írtam és 4,9 voltam, a szóbelin pedig összesen 3 pontot veszítettem és nem kerültem be a Kölcseybe:(
2016. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megk3rdezhetem,melyik szakra jelentkeztél tavaly a Kölcseybe?
2016. jan. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 klopusz ***** válasza:
Lányom tavaly 4,8-as átlaggal, 69 pontos központival, jó szóbelivel teljesen esélytelen volt.
2016. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy melyik szakra jelentkezett tavaly a lányod?
2016. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Én angol-német és angol-olasz tagozatra, de igazából esély se lett volna egyik tagozatra bejutni sem, még akkor sem, ha maximum szóbelit kapok, mivel 125 ponttól hívtak be szóbelizni és azt hiszem maximum 30 pontot lehetett elérni szóbelin, és valami 170 pont körül volt a ponthatár a felvetteknél..Szóval még a maximumos szóbelimmel se vettek volna fel..:/
2016. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a József Attila Gimnáziumot!
2016. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tavaly a lányom 78 pontos írásbelivel és cca 4,6-os átlaggal bekerült a Jóskába. Még utána is voltak a rangsorban, de elég erős felvételi + vitt pontszám + szóbeli kellett. Kölcsey szintén, ahogy mondták előttem, nagyon nehéz volt tavaly.


Teleki Blanka Gimi? Ott ha jól rémlik, még tavaly is volt pótfelvételi is, mert elsőre nem töltötték fel a létszámot. Amúgy nekem tetszett, én voltam azt is megnézni. Most indul egy csomó új tagozat, NYEK+ még tagozat (pl NYEK+biosz vagy NYEK+ magyar) ha jól láttam. Figyeld a honlapukat

2016. febr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tavaly másképp számították a pontokat, 100 pontot lehetett vinni és 100at szerezni a felvételin. Idén csak 50 az ált iskolából vihető.
2016. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!