Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 65-70 pontos felveteli jonak...

65-70 pontos felveteli jonak szamit iden? (2016)

Figyelt kérdés
A Szent Laszlo tomkomm szakat jelolnem meg elsonek, utana Berzsenyi, Varosmajori, Karinthy es Madach. Az Apaczairol mar lemondtam 😂 A tobbirol mit gondoltok? Van aki a fentiekbe szeretne jelentkezni? Nektek hogy sikerult?
2016. jan. 17. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

70 pont nem számít rossznak. Tavaly sem számított rossznak. A Madách, a Városmajori az azért kérdéses, de...

Én javaslom, hogy csinálj egy olyan ranglistát, ahol megjelölöd elsőként azt, amit a legjobban szeretnél, ha nem jutsz be csak az 5.-be sem veszítesz semmit. Viszont ha esetleg behívnak szóbelire és sikerül... Csak jól járhatsz ezzel. Igazából lehet, több pontod is. Mindig számításba kell venni, hogy részpontok, szövegértés, oda biztos nem azt írtad-e stb :)

Más kérdés, hogy nehéz volt-e a felvételi. Kilencedikesként úgy látom, hogy nem.

2016. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem se volt nehez, viszont nalam az ido kevesnek bizonyult, meg figyelmetlen voltam, szoval szidom magam rendesen...
2016. jan. 17. 16:58
 3/3 anonim válasza:
Jajj!Ne viccelődj már!Ennyi ponttal már bárhova örömmel felvesznek!
2016. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!