Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik, hogy ugrok egy...

Ilyen létezik, hogy ugrok egy évet?

Figyelt kérdés

9. osztályos vagyok,és ez a 2. kilencedik nekem itt a gimiben,mivel 5 évesre jelentkeztem még 2 éve. a baj az,hogy alapból késtem egy évet oviban is régen,így a mostani évfolyamtársaim kb min.1 de 2 évvel is fiatalabbak nálam.viszont elképzelhető, hogy iskolát váltanék,mivel nem nagyon jövök ki az osztálytársaimmal,2 ex legjobb bnőm miatt..

elképzelhető lenne,hogy 10.évfolyamra átvennének máshol? töriből,angolból,matekból 10.es anyagot veszünk már,kiv. irodalomból tanulunk 9.est..és ha sulit váltanék,nem szeretnék nálam 2 évvel fiatalabbakkal egy osztályba járni, mivel már túl kicsik hozzám..hát milyen lenne már az,hogy 14 évesek közé kerül egy olyan aki pár hét múlva tölti a 17et?



2016. jan. 27. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
10. osztályba akkor kerülhetsz, ha teljesítetted a 9. évfolyamot, megvan mindenből az éves jegyed. Így nem, nem fognak kilencedikesként tizedikesnek átvenni, akármit is tanultok éppen.
2016. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem köszönöm!!

de még akkor se,ha osztályozó vizsgát teszek a kilencedikes anyagokból?

2016. jan. 27. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az osztályozó vizsgákat sem lehet kedved szerint bármikor letenni. Ráadásul az összes tantárgyból nem olyan könnyű, mint amilyennek tűnik.
2016. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!