Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ vizsgabiztost/vizsgabizott...

OKJ vizsgabiztost/vizsgabizottságot le lehet kenyerezni hogy átengedjenek valakit a vizsgán? Hogyan? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hol olvastam.
2016. jan. 17. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van az a pénz, de hát ember, kapd össze magad. Nem olyan nehéz megcsinálni egy OKJ-t, mellé ha foglalkozni is akarsz vele, akkor nem is árt, ha van fogalmad az adott dologról...
2016. jan. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért elég rizikós a dolog, mert ha a bizottság nem vevő rá, azon nyomban megbuktatnak, ki is rúghatnak.
2016. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van olyan aki nem fogadja el?
2016. jan. 17. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
hát 50-50% az esélyed, meg attól is függ mennyi pénzzel és hogyan próbálkozol. de csak egy lehetőséged van :D én ha okj vizsgabiztos lennék 100-200 ezer körül kezdenék elgondolkozni... de lehet győzne a lelkiismeretem :D
2016. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!