Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova érdemes logisztikai...

Hova érdemes logisztikai ügyintéző után menni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő van érettségim, angol nyelvvizsgám, és most lesz egy logisztikai ügyintéző szakmám. Matek, történelem érettségim sajna 2-es lett. Valamilyen gazdálkodási képzést néztem ki magamnak, de úgy hallottam ahhoz nagyon jónak kell lenni matekból. Az unokatesóm szerint, ha most logisztikai menedzsmentre megyek tovább, akkor azzal kitörölhetem a seggemet, mert ugyan olyan képzettséget ad mint egy OKJ képzés. Hogy menjek mérnökire mert ahhoz nem kell matek. Mekkora hülyeség már nem? De tényleg most az én esetemben érdemes tovább tanulni? Mert a matek valóban nem a szívem csücske. Tanácstalan vagyok, hogy tudnám a logisztikát továbbvinni. Segítsetek kérlek!

2016. jan. 27. 17:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!