Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes három...

Szerintetek érdemes három fakultációt felvenni?

Figyelt kérdés
Akik hármat vettek fel azok, hogy bírták? Mennyi szabadidőtök maradt (ha maradt...) ? Előreis köszönöm a valászokat :)
2016. jan. 28. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A végzős évemben 3 faktra jártam (matek-magyar-német) előtte pedig négyre (matek-magyar-angol-infó //az infó este volt, az angol pedig 0. órában, így fért bele) nekem maradt mellette szabadidőm, de azért megterhelő volt. Örülök visszagondolva, hogy így csináltam mert, egyrészt az érettségi eredményeimen látszott másrészt pedig megszoktam a "terhelést" is.

Azért az nem mindegy, milyen faktokról van szó. Ha mondjuk egy nyelv a harmadik, akkor mindenképpen érdemes szerintem!

És azt is gondold át, hogy emeltezni akarsz-e mindhárom tárgyból vagy miért szeretnél faktra járni? :)

Remélem, segítettem valamicskét.

2016. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, sokat segítettél, nagyon köszönöm!

Én valójában matekot, törit akartam felvenni, de még gondoltam arra , hogy angolt is felveszek, bár nekem még van időm eldönteni.

2016. jan. 29. 07:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként te amiből factoltál, abból emelt érettségiztél? (Mindegyikből?)
2016. jan. 29. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!