Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színésznő szeretnék lenni....

Színésznő szeretnék lenni. Most kell fakultációt választanunk. Érdemes a magyart választanom? Angolra szeretnék még mellette járni. Túl vállalnám magam mind2-vel? 4-5 vagyok mind2 tantárgyból

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lehet, de ha esetleg van a sulinak színjátszóköre, inkább azt választanám.
2013. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos nincs..:/ vajon figyelembe veszik a színi akadémián vagy esetleg a színház és filmművészeti egyetemen, hogy emelt érettségit tettem magyarból?
2013. ápr. 23. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, talán kötelező is lesz. De mindenképpen pozitívum, ha egy színész irodalmilag művelt.
2013. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2013. ápr. 23. 19:31
 5/9 Lolka&bolka ***** válasza:
Jó választás a magyar, hiszen egy csomó verssel is kell készülnöd a felvételire.
2013. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sidel ***** válasza:
100%

Én utána néznék a suliknál, hogy mik a követelmények és azok alapján választanék, a magyar mindenképpen jó döntésnek tűnik és igazából az angol se árt, ha jobban megy, de azért tényleg nézd meg, hogy felvételinél miket vesznek figyelembe.

Te érzed, hogy mennyit bírsz teljesíteni, de két fakultáció az manapság kell és az egyetemen csak rosszabb/nehezebb lesz.

2013. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sKillEr96 ***** válasza:
A magyart megeri, habar tenyleg hallottam remsztorikat arrol, hogy heti 1-2 kotelezo is van fakton (most vagyok en is faktvalasztas elott, 10.-es vagyok). Viszont szinesznonek mindenkeppen csak hasznos, ha muvelt es jol tajekozodik az irodalmi teren. Ugyanakkor tenyleg nezd meg, mik a kovetelmenyek az egyetemre, ahova menni akarsz. Ha kerik az angolt, azzal sem foghatsz melle, de, ahogy azt mar mondtak elottem is, te tudod, birni fogod-e mind2t. Szerintem mondjuk eleg nehez lehet az irodalomfakt, de szemely szerint en is azon gonodlkozom :)
2013. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek. :) 20-áig kell leadni a jelentkezéseket, én úgy gondolom bevállalom mind a 2-t. lehet, hogy nehezebb lesz, de az álmainkért mindent meg kell tenni szerintem, áldozatokat kell hozni :)
2013. ápr. 24. 18:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Művészeti iskolákban nem nézik az érettségit, csak, hogy meg van e.
2013. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!