Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csomó ilyen félrevezető oldal...

Csomó ilyen félrevezető oldal van mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Az Okj-nál, Miért nem tudnak egy átkozott embert alkalmazni arra hogy mindig frissitse az oldalt és az aktuálist töltse fel ? Miért van az, képzés elött pár héttel elküldtem a jelentkezést egy adott szakmára, erre jött egy olyan Nyugtató válasz hogy a rendszerükbe tárolták a jelentkezést és felveszik velem telefonon a kapcsolatot, és mindenről értesitenek.

Várok, 1 hét és semmit nem kaptam. Fel hivtam a számot, erre úgy közli velem a kis titkár csaj mintha az én hibám lenne, és mondja hogy hát az a képzés már teltházas, és legközelebb szeptemberbe indul.

Ráadásul ez állitólag valami normális rendes nagy Okj-s intézménynek vallja magát, És úgy irták le, de még most is ugyanúgy van az oldalon a jelentkezés mintha aktuális lenne, miért van ez az átverés ?? De nem csak ennél, más szakmánál is, minden jót szépet leirnak az oldalra, aztán behivják az embereket, és a papirok szerződés aláirásánál derül ki hogy ja még sok pénzbe is kerül, hol ott ezt sehol nem jelezték az oldalon. Mit lehet az ilyenekkel tenni ? jó nagy nép hülyités az egész, kihasználás.


2016. febr. 1. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnos sok helyen így van, még az Okj-k listáját se tudod megnézni, mert van olyan honlap, ahol a 2013-as lista van fenn...

Ha legközelebb jelentkezel, ne sajnálj rájuk telefonálni hetente kétszer, hogy indul-e egyáltalán és mikor.

2016. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja igen ez a másik... miért van az, ha én beirok a googlebe egy Okjt, miért 5 évvel korábbi linkeket ad ki ? meg olyat hogy 2013ba nem inditható... De komolyan engem nem az érdekel hogy Melyik Okj nem müködik. Tiszta szégyen ez az egész rendszer. De legközelebb igen az lesz hogy 2 naponta fogom hivni őket
2016. febr. 1. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy blogot létrehozni, ahol le lehet írni a tapasztalatokat.
2016. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!