Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor megnyitok egy oldalt,...

Amikor megnyitok egy oldalt, az oldal HELYETT gyakran egy reklámoldal jön be, ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Amikor böngészek a neten, igazából bárhol, egy csomószor a betöltendő link helyett valami reklám jön be, és nem felugró ablakként, hanem a weblap helyett, amit meg akartam volna nézni, ráadásul ha a vissza gombot nyomogatom, akkor is néha reklám jön be, nem pedig az, amit néztem...

Ez miért van és mit csináljak, hogy ne jöjjenek be a reklámoldalak?



2015. nov. 30. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor van hogy akárhol vagyok, pl akár ezen az oldalon, és megnyitok linkeket, akkor is jönnek ezek a reklámok plusz felugró ablakok is...
2015. nov. 30. 20:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Malware/Spyware van a gépeden valószínűleg. Egy Malwarebytes Anti-Malware vagy/és egy Spybot Search & Destroy-t futtass le minél előbb. Ezek ingyenes kis programok, amolyan féregírtók, letöltöd, lefuttatod, le is törölheted utána.
2015. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ! Megoldódott a problémám.


Még előtte találtam egy videót, amiben azt javasolták, hogy a Feladatkezelőben található Privoxy.exe (azt hiszem ez volt a neve, kis kék ikonja van) fájlnak a mappáját kell kitörölni, mert amiatt jönnek be a hirdetések.


Viszont miután kitöröltem a mappát, nem jött be az internetkapcsolat, és azt írta ki a Firefox, hogy a proxykiszolgáló visszautasítja a kapcsolatot.


Ezután leszedtem az Anti-Malware programot, ami talált 3 hibát, 3 olyan nemkívánatos beállítás néven, ami átállította a Proxy működését. Kitöröltem őket, és voálá, működik minden teljesen jól, és reklámok sincsenek :D

2015. nov. 30. 22:22
 4/4 Gyuszi 91 válasza:
Helo.. csak futatni kell es kesz ??
2016. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!