Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem példát mondani...

Tudnátok nekem példát mondani hogy milyen egy Irodalom szóbeli feladat?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válaszát várom akik már leérettségiztek és tudják hogy pontosan hogyan néz ki egy ilyen feladat? Mi volt a papíron amit kihúztatok szóbelin?
2016. febr. 1. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nem teljesen emlékszem, hogy hogyan is volt pontosan. Egy idézet volt a témával kapcsolatban és ki volt adva, hogy elemezzem az adott témakört úgy, hogy az idézetre is utalok a feleletem során. Nekem József Attila szerelmi költészete volt.


A nyelvtan része pedig nagyon gyors volt nekem, 3-5 perc. Pár versből volt részlet és a képi eszközöket kellett felismernem és beszélni róluk.

2016. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Móricz Zsigmond parasztábrázolása
2016. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyelvtanból meg

mondat elemzés

2019. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!