Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon durván...

Szerintetek nagyon durván hadarok? Alkamasságira megyek és félek, hogy emiatt nem engednek át.

Figyelt kérdés

Jó, tudom égő ilyet kirakni,de én nem hallom saját mnagam kivülről, és kéne egy pár kritika meg vélemény,hogy min javitsak.

Kiskorom óta hadarok sajna és tanitói alkalmasságira megyek ebben a hónapban,és úgy tudom hogy a hadarás beszédhiba és kizárással jár :(

Mennyire hallatszik? Az a baj ha izgulok mégjobban kijön rajtam :S


[link]


2016. febr. 1. 21:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ahol egymás után 2 magánhangzó van ott nagyon megpörög a nyelvem.Ezzel mit tudnék kezdeni?
2016. febr. 1. 21:36
 2/6 A kérdező kommentje:

*mássalhangzó


bocsi

2016. febr. 1. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok, de én nem találok semmi rosszat! A hangod pedig kifejezetten tetszik nekem :)
2016. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát most próbáltam figyeli arra hogy hogyan olvasok.Direkt lassabban próbáltam,de ha egy pillanatig nem figyelek az olvasás ritmusára akkor úgy hadarok hogy érthetetlen. Állitólag
2016. febr. 1. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a hangod. :) Én sem találom hadarónak, amit felolvastál. Jó, hogy sok szünet volt benne és figyeltél a hangsúlyokra is.
2016. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hadarsz (legalábbis ezen a felvételen), a hangod pedig kifejezetten kellemes :)
2016. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!