Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Színésznő akarok lenni, de...

Színésznő akarok lenni, de hogyan?

Figyelt kérdés

A tehetségem meg van a színészethez....de feltétlenül kell tudni énekelni? Sajnos ének hangom az nincs de minden más elvileg meg van bennem ami a színészethez kell...


ui: őszintén szólva a Színház és Filmművészeti Egyetemre szerettem volna menni de ott ugye van alkalmassági és az alkalmassági utolsó részét nem tudnám teljesíteni az ének miatt. :(



2016. febr. 2. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz énekelni akkor az egyetem kilőve, de színházba se nagyon tudnál így fellépni mert oda is gyakran elvárás az énektudás. Filmekbe még tudsz próbálkozni, de elég nehéz egy kisebb szerepet is megkapni ismerettség vagy nagyon kiemelkedő tehetsség nélkül
2016. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Énektudás nélkül a klasszikus színjátszás kilőve. Amit tehetsz, hogy eljársz castingokra, ott nem olyan magasak a követelmények, és ha sikerül megvetned a lábad valahol, akkor akár egész sokat is kihozhatsz belőle.


Ott van pl. Kiss Ramóna, tizenpár évesen beesett egy Barátok Közt castingra, bejött neki, pedig nem egy nagy színésznő, aztán valahogy kikupálódott, már a Madáchban is játszik, ha nem is futott be óriási karriert...


A Jóban Rosszban, Barátok közt szokott is hirdetni casting időpontokat. Tudom, nem egy Nemzeti Színház, de ez is valami, és ha tényleg jó vagy, kitörhetsz.


Azért legyen B-terved, ha mégsem jönne össze. De én amúgy elmennék egy jó énektanárhoz, mert a hangot lehet képezni. Ha ő azt mondja, hogy reménytelen, akkor ez van, de lehet, hogy a saját hangodat rosszul ítéled meg.

2016. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is jelentkezz a Színház és Filmművészetire max nem vesznek fel, de nincs vesztenivalód.
2016. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást! :D
2016. febr. 2. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
No? :)
2018. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!