Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Színésznő akarok lenni, de...

Színésznő akarok lenni, de nincs jó hangom. Ez gáz? :/

Figyelt kérdés

szóval szerintem ilyen fiús hangos van :S

és már egy volt évfolyamtársam is beszólt miatta....


éneklés közben meg olyan,mintha be lennék rekedve,és össze-vissza csuklik a hangom :| és nem tudom kiénekelni a mély,és a magasabb hangokat...:/


de én színész akarok lenni,ez minden álmom


de félek,hogy ettől nem lehetnék az


mindenképpen muszáj,hogy a hangom is karakteres legyen? színészkedni jól tudok :)


13l


2011. nov. 2. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Némafilmbe tökéletes leszel, vagy tátogni, mint Milli Vanilli, meg pár magyar társa...


Amúgy pedig menj el orvoshoz, hátha talál valamit.

2011. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mit találna?...
2011. nov. 2. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy milyen a hangod, a hangszíned, semmit nem jelent önmagában. A rekedtes hang lehet valami betegség eredménye, de lehet, hogy szimplán csak ilyen. Mivel még elég fiatal vagy, a hangod még változni fog, persze nem mutálásra gondolok, hiszen nem vagy fiú :)


A hang a színészek egyik legfontosabb eszköze, enélkül nincs színészet. Javaslom, hogy ha tényleg komolyan gondolod a színészkedést, és nem csak valami fellángolás a barátokközt, vagy valami celebhulladék miatt, akkor kezdd el képezni magad, járj beszédtechnika-tanárhoz, tanulj énekelni, és persze kezdj el színészkedni is, első körben valami színitanodára gondolok, de mivel most fogsz menni középsuliba (a korod alapján gondolom), megpróbálkozhatsz egy dráma-szakos sulival is.


Fontos tudnod, hogy a színészet igen nehéz mesterség, nagyon sok időt és energiát kell befektetned, és sokat kell hozzá képezned magad, tanulnod, hogy egyáltalán a szakma közelébe kerülj. Idővel akár a Színművészetire is jelentkezhetsz.

Hajrá :)

2011. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


azt hittem,a lányok is mutálnak o.O legalábbis én vagy 3-4 éve "mutálok" ....régen még vékony hangom volt,de vagy 9-10 évesen kezdődött ez a hülyeség,hogy folyton berekedek,meg ilyenek....azt hittem ez normális o.O nah mindegy...


egyébként gondoltam arra,hogy a suliban megyek vagy énekkarra,vagy drámára...de szerintem nekünk 7ben már nincs dráma :|| ráadásul pont akkor van énekkar is,amikor a kedvenc sorozatom van hmm....


egyébként nem hiszem,hogy fellángolás,egy pár éve már elhatároztam,hogy színész akarok lenni :D bár eddig nem nagyon tettem érte,mert anyámék mindig ott mondták,hogy nem értek semmihez...(én hülye meg elhittem nekik és ültem a seggemen)


bocsi amúgy hogy ennyit írok...xD

2011. nov. 2. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Azt hittem,a lányok is mutálnak o.O


Tudtommal ilyesmin csak a fiúk esnek át a pubertás során, amikor a hangszálak és a gége kicsit megváltozik. De lehet, hogy tévedek :):):)

Oké, nyilván a lányoknál is van hasonló, csak az nem olyan mértékű, mint a fiúknál. Meg hát náluk a testi érésnek más jellegű testi megnyilvánulásai vannak :D


Még van időd, szóval ha komolyan gondolod a színészkedést, akkor pont jó időben vagy, hogy elkezdj valamit. Keress valamit, és próbáld ki magad, meglátod, milyen ez a világ, és hogy tényleg ezt akarod-e.


egyébként nem hiszem,hogy fellángolás,egy pár éve már elhatároztam,hogy színész akarok lenni :D bár eddig nem nagyon tettem érte,mert anyámék mindig ott mondták,hogy nem értek semmihez...(én hülye meg elhittem nekik és ültem a seggemen)


Hát tegyél :) Más nem fog helyetted dolgozni :) Anyádék elég komoly hibát követnek el azzal, hogy nem bátorítanak, vagy támogatnak, hanem ehelyett olyanokkal traktálnak, hogy nem értesz semmihez. Pont ez az, amire nincs szükséged. Sajnos, az ember nem választhatja meg a szüleit, ugyanakkor ez a viselkedés, amit ők produkálnak, kiváló ösztönző lehet számodra, hiszen remek okot szolgáltat arra, hogy megmutasd nekik, mekkorát tévednek veled kapcsolatban. :)


Úgyhogy emeld fel a segged, és kezdj hozzá valamihez, ha csodálkozzanak a szüleid. Meglátod, utána már dicsérni fognak. :)


Hajrá! :)

2011. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :))
2011. nov. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!