Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE- TÓK-on szeretnék továbbt...

ELTE- TÓK-on szeretnék továbbtanulni, és kolis szeretnék lenni. A szak szempontjából melyik a legjobb koli?

Figyelt kérdés

Olyan koli érdekelne, ahol van 2 ágyas szoba és ahol szobánként van Wc illetve fürdő. Illetve jó lenne olyan kolit találni, ahonnan az utazás kb. 20 perc. Nem tudom, hogy ilyen létezik e, de neten nem igazán találtam erről infót.

Az is érdekelne még, hogy mi a különbség a koli és a campus között? Van olyan campus ami egy ELTE-TÓK-on tanuló számára előnyös?



2016. febr. 6. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi campusnak az egyetemet szoktuk hívni, vagyis a Lágymányosi Campust az ELTÉ-n.

Amúgy a kolijelentlezés úgy működik, hogy csinálsz 3 preferenciát, hogy melyik koliba szeretnél menni, de nem biztos, hogy abba kerülsz. Pontszámtól is függ és sok mindentől. A KCSSK a legjobb, én is itt vagyok, az egyetem amúgy nincs messze, a ti épületetek sem.

2016. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!