Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki levelezőin tanult egyetemen és sokat utazott az otthontól az egyetemig, mennyire volt kimerítő?

Figyelt kérdés
Persze ugye munka mellett. Arra gondolok,hogy más városban volt ugye az egyetem, mint ahol éltek dolgoztok és két hetente kb. el kellett utaznotok előadásokra. Mik a tapasztalataitok? Őszintén tartok ettől, mert nincs közel ahova mennék

2016. febr. 8. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben, bár munka mellett tanulok de a városomban. viszont több ismerősöm több száz kilométert utazik és úgy tanul levelezőn. Hát, nem könnyű, az tény, de vagy tanulnak az úton, vagy nagyon okosan osztják be az idejüket. Viszont a hozzáállás sztem fontos, hogy ne egyből azt nézd, mennyire ki fogsz merülni stb. Engem felüdít, hogy mással is foglalkozok mint a munkám, találkozok a suliban más emberekkel is stb.
2016. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Négy év! Budapestről (majd Szolnokról) Debrecenbe, 2-3 hetente 2 nap, vizsgaidőszakban ahogy sikerült.

A munkahely engedte, (nem támogatta) a szabi hamar elfogyott, az őszi félévi vizsgaidőszak eleje, - meg a szorgalmi időszak vége is - egy két félévben fizetés nélküli szabiból lett megoldva.

Utazás sok volt időben, holott a távolság nem túl nagy.

Most készülök Pécsre (Szolnokról) fiatalabb nem lettem az utazás több lett, így most én is ezen dilemmázok.

2016. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!