Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha levelezőin elvégzem az...

Csendi01 kérdése:

Ha levelezőin elvégzem az érettségit, avval fel vennének rendészetire? Vagy a levelezői érettségi, nem elég, nappali tagozaton kel elvégezni? és ha én elvégzem levelezőin az érettségit, aszt valaki észre veszi hogy én levelezőin végeztem el?

Figyelt kérdés
és hány éves?

2014. máj. 17. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi az érettségi teljesen egyenértékű, mindegy hogy milyen tagozaton szerzed meg.

Jelentkezhetsz rendészeti szakközépiskolába akkor is ha levelezőn végezted a középiskolát.

Viszont sokat kell még tanulnod és művelődnöd, ahogy a kérdésedet elnézem.

"Ha levelezőin elvégzem az érettségit"

Nem levelezői hanem levelezőn..

Érettségit nem lehet elvégezni, az egy komplex vizsga, elvégezni a középiskola 9-12 osztályait kell levelezőn, utána az érettségi vizsgát letenni. Teljesen egyforma a követelmény azzal mint aki nappalin tanult középiskolában, semmiben sem más a vizsga összetétele és követelménye. Érettségi bizonyítványban nem szerepel,hogy milyen tagozaton végeztél. Miért is lenne benne, hisz azonos követelményeknek feleltél meg a nappalin tanulókkal.

2014. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod.és hány éves a levelezői?
2014. máj. 18. 00:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Levelező:)

Attól függ hány osztályod van meg jelenleg.

Ha csak 8 általános akkor 4 év.

De lehet olyan iskolát találni ahol gyorsított ütemben van a képzés és fél év alatt leadják egy év tananyagát, akkor 2 év alatta végére lehet jutni.

Ha megvan a 10 osztályod, akkor már csak 2 év kell..szóval ezt nem tudhatom Te hogy és hol állsz az életben jelenleg.

2014. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!