Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu felveteli eljárás...

A felvi.hu felveteli eljárás hitelesítő adatlappal történő hitelesítésekor muszáj a hitelesítő adatlap mellett beküldeni minden feltöltött dokumentum hitelesített fénymásolatát, vagy csak elég a hitelesítő adatlapot?

Figyelt kérdés
Egyébként külföldi vagyok, van valami külön tanács?
2016. febr. 10. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, sőt, még csak nem is ajánlott. Lehetséges a dokumentumok postai beküldése, de az elektronikus mód a preferált, kétszeresen meg semmiképp nem kell beküldeni valamit. Szóval egyedül a hitelesítő adatlapot kell beküldeni.
2016. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez 100%?
2016. febr. 10. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek? Akkor mégis minek töltötted fel? Hol ír olyat, hogy kellene?


És miért kérdezed meg, hogy '100%?'? Ha nem bízol a válaszban, felesleges kérdezni.

2016. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert az ismerőseim küldik.
2016. febr. 10. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nem lenne egyszerűbb felhívni a felvit? ... Egyrészt hamarabb kapsz választ, másrészt amit ők mondanak az "100%"...
2016. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd fel, vagy legalábbis olvass utána a Felvi.hu-n, ha az itt válaszolóknak nem hiszel. Persze, valamilyen szinten megértem, hogy nem hiszel, mert itt senki nem tud felelősséget vállalni azért, amit leír, de akkor meg tényleg tök felesleges megkérdezni.


Amúgy pl. aki Ügyfélkapuval hitelesíti a felvételijét, az még csak postai küldeményt sem küld az OH-nak, nemhogy a dokumentumok másolatát. Hitelesített másolat pedig soha nem kellett a felvételihez, a dokumentumok hitelességét csak felvétel után ellenőrzi az intézmény. Ezeket nem muszáj elhinned, de én már túl vagyok 2 felvételin, és több ismerősöm felvételijét is figyelemmel kísértem már.

2016. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!