Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az a speciális dokumentum,...

Mi az a speciális dokumentum, amit a Nemzeti Közszolgálati Egyetem kér az egyetemre való jelentkezés feltételeként?

Figyelt kérdés
A NKE-KTK Közigazgatás-szervező alapszakára szeretnék jelentkezni, és nem találom sehol ezt a speciális dokumentumot. A Rendészeti-, és a Honvédtisztiképző kar dokumentumát találtam csak meg. Elképzelhető, hogy ide nem kell ilyen nyilatkozat? De akkor a felvin miért kérik? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. jan. 26. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Most fognak 6000 embert kirúgni a közigazgatásból. Bátor döntés volt ide jelentkezned.
2016. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ide jelentkezem, s nekem is kiírta. Akkor kell csak feltölteni oda valamit, ha az alábbi két pont valamelyike érvényes rád:


- amennyiben a jelentkező az általa korábban szerzett felsőfokú oklevél alapján kéri rangsorolását, a felsőfokú oklevél

- amennyiben a jelentkező az általa korábban szerzett felsőfokú oklevél alapján kéri rangsorolását, és az oklevél nem tartalmazza az oklevél minősítését, az oklevél minősítését tartalmazó, az oklevelet kiállító felsőoktatási intézmény által kiállított oklevélmellékletet vagy ennek hiányában más, az oklevél minősítését tartalmazó igazolást, kivéve a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen szerzett oklevéllel jelentkezőket.



Ha nem érvényesek rád, akkor üresen hagyhatod.

2016. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2016. jan. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!