Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hozzáadhatom-e február 15....

Hozzáadhatom-e február 15. után az efelvételihez a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Március elején megyek nyelvvizsgázni, azaz már a felsőoktatási felvételi jelentkezés leadása után. Ha megkapom a bizonyítványt áprilisban, akkor hozzá tudom majd adni a jelentkezéshez többletpontért? Vagy esetleg adjam hozzá most, aztán majd ha meglesz, akkor feltöltöm a dokumentumot is róla. Érettségim már van, azt már hozzáadtam.


Csak egy 2007-es cikket találtam a témáról a nefmi honlapján, de az még a postai módszert ismerteti. Szóval még mindig így működik-e a dolog?


"Beírjam-e a jelentkezési lapra a folyamatban lévő nyelvvizsgát, emelt szintű érettségit? A jelentkezési lap kitöltésénél általános elv, hogy csak a meglévő bizonyítványok eredményeit kell feltüntetni, hiszen minden olyan dokumentum másolatot (pl.: érettségi bizonyítványról, nyelvvizsgáról, stb.), melyet 2007. július 11-ig beküld, figyelembe vesznek a pontszámítás során, függetlenül attól, hogy eredetileg a jelentkezési lapon jelölte-e azokat. Ebből következik az is, hogy ha határidőre nem érkeznek meg a beírt eredményeket igazoló hivatalos dokumentum másolatok, a jelölt, de nem csatolt eredményeket nem veszik figyelembe."



2016. febr. 10. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Pótlólag az érettségi bizonyítvánnyal egy időben lehet a nyelvvizsga bizonyítványt is küldeni.
2016. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!