Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középszintű informatika...

A középszintű informatika érettségin milyen weblap készítésű programot lehet használni ami a windows 7 vagy a microsoft office 2013 saját programja?

Figyelt kérdés

Pár napja kellett bejelölnöm hogy milyen szoftvereket szeretnék majd használni az érettségin és én a windows 7et, MS Office 2013 Professional Plust, (MS Accesst,MS PowerPointot) jelöltem be és még kellett választani weblap készítéshez alkalmas programot.Választani kellett az "operációs rendszer(nekem Windows7) vagy az irodai szoftvercsomag (nekem MS office 2013) részét képező alkalmazást" vagy "Office SharePoint" vagy "DreamWeaver" vagy a "KompoZer" közül.Én az operációs rendszer vagy az irodai szoftvercsomagos programot választottam úgy gondoltam a MS officenak biztos van valami jó weblap készítője.A neten rákerestem és nem találtam és a lapot már leadtam így eléggé bajban vagyok mert nem tudom melyik ez a program!

Önállóan készülök és a gimnáziumban nem tanultam weblap készítést.Ha tudjátok melyik ez a program annak nagyon örülnék!



2016. febr. 11. 18:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!