Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségin,...

Informatika érettségin, melyik programmal kell weblapot szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelentkeztem info érettségire és ki kellett tölteni egy nyilatkozatot, hogy milyen programokat akarunk használni. Én a Windows 7-et és 2013-as Office csomagot választottam, de a weblapkészítésnél a "Az operációs rendszer vagy az irodai szoftvercsomag részét képező alkalmazás" rubrikát x-eltem be, viszont nem találok semmi infót arról, hogy melyik programot is kellene használni ebben az esetben. Köszönöm a válaszokat előre is!

2015. ápr. 23. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Célszerű lett volna előbb tájékozódni, készülni, konzultálni a tanároddal, és nem hasraütéssel jelentkezni. Ebben az esetben marad a Word (khmmm...) vagy a jegyzettömb. Ugyanis ezek tartoznak ebbe a körbe. Amit még találsz a gépen, azt használhatod abban az esetben is, ha nem jelölted be, de nem kötelesek biztosítani. Ha van Kompozer, az jó. Ha mázlid van, akkor nem adnak fel webszerkesztést, és még azt is hiheted, hogy készültél...
2015. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!