Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen büntetésre számíthatunk?

Milyen büntetésre számíthatunk?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben lettem középiskolás. Osztálytársaimmal eléggé szeretünk hülyéskedni. Az egyik poénunk viszont rosszul sült el. Elkezdtük piszkálni az évfolyamtárs lányokat hogy rácsapunk a fenekükre meg elvesszük a telefonjaikat és nap végéig nem adjuk vissza. 2 hete bejátszottam egyik haverommal hogy elvettük az egyik telefonját ő pedig megijedt és szólt az igazgatónak, osztálytársainktól tudtuk meg és az az utáni szünetben visszaadtuk neki. 4 nap múlva jött a papír hogy fegyelmi eljárást indítottak ellenünk a telefonért. Jövő hét szerdán lesz fegyelmi tárgyalás. Beszéltem az igazgatóval és azt mondta hogy valószínűleg nem fognak minket kirúgni de büntetésre számíthatunk, a csaj pedig mondta hogy ez nagyon szemét dolog volt és hogy nem fogja annyiban hagyni. A szülei is ki voltak akadva mert hogy drága telefon és majd beszélni fognak velem. Haveromat nem érdekli ez az egész és azóta már nem is jött suliba. Tehát valószínűleg egyedül kell majd fegyelmire mennem. Ha nem is fognak kirúgni milyen büntetésre számíthatunk?

2016. febr. 11. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelmeztetés, intő, v takarítómunka sepregetés pl, vécépucolás, vagy minden nap bent kell maradni és ülni négyig, és gondolkodni rajta.
2016. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd ird le hogy mi történt.
2016. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!