Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű informatika...

Középszintű informatika érettségire honnan készültök fel?

Figyelt kérdés
Dolgozom, már nem járok iskolába, idén kiegészítő érettségit teszek informatikából, saját erőböl akarok felkészülni, van egy weboldal, vagy anyag ami ezt segítehi? Ti honnan készültetek fel?

2016. febr. 14. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még suliba járok és eredetileg emelt érettségit akartam tenni, de aztán máshogy alakultak a dolgok, viszont a középszinten még gondolkozok. Ha jól tudom akkor word, powerpoint, excel, adatbáziskezelés és weblapkészítés van..., de azért ennek nézz után mert ebben nem vagyok biztos. Az oktatas.hu-ról le tudod tölteni a korábbi érettségi feladatokat és azokat érdemes gyakorolni, mi a suliban is ezeket csinálgattuk. Azt, hogy mit hogyan kell megcsinálni meg ilyen segédleteket nem tudom, hogy hol tudsz találni, de biztosan vannak ilyenek az interneten. Esetleg: infoerettsegi.blog.hu/ itt találsz olyat, ami hasznos lehet, bár nem nagyon néztem meg ezt az oldalt, de egyszer valakitől hallottam róla.
2016. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lio77 ***** válasza:
Pontosabban mindig van Szövegszerkesztés,Táblázatkezelés,Adatbáziskezelés. Illetve vagy Weblapkészítés vagy Prezentációkészítés.Ez évente változik,2015 májusinál Prezentáció volt.
2016. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
infoerettsegi.blog.hu - itt mindent megtalálsz.
2016. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!