Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Képzőművészeti suliba, felvéte...

Képzőművészeti suliba, felvételin mi az, hogy kreatív feladat?

Figyelt kérdés
Most fogok felvètelizni, ès lesznek kèpessègfelmèrő feladatok, köztük ez a bizonyos "kreatív feladat"...annyit irnak róla,hogy ragasztó kell meg olló.nem tudja valaki,hogy ez pontosan mit takar? Ha ti is igy felveteliztetek,nektek mit kellett csinálni?

2016. febr. 15. 11:50
 1/2 anonim válasza:
Átlagban az ilyen feladatok arról szólnak , hogy egy olyan témát adnak amit többféleképpen lehet megoldani (ezért kreatív ) . Kapsz egy sokféleképpen értelmezhető témát és ügyesen meg kell oldani . Szerintem ezt takarja a " kreatív feladat" . Hamarosan jönnek a felvételik nekem is és én éppen menekülni akarok a mostani suliból (olyan amibe te akarsz felvételizni) , 4 év alatt borzalmasan meguntam az egész szakot de remélem neked jobban bejön . :)
2016. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, hát èn is remèlem,hogy nem unom majd meg :D ez most mèg kizártnak tűnik,remèljuk az is marad 😄
2016. febr. 15. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!