Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen képekkel vagy kreatív...

Milyen képekkel vagy kreatív videóval mutatnátok be a következő rövid történetet? (én iskolás videót készítenék, de a feladat az hogy kreatív vagy extrém legyen) Hogyan?

Figyelt kérdés

Nem, nem... Az nem lehet. Az csak nem történik velem. Mindenesetre jó lesz sietni.


Az első emeleten csend... Hallgatnak a falak és a lépteim konganak.


Nincs kétség benne. A szörnyű, az elképzelhetetlen megtörtént. Itt már lecsengettek.


Most még csak egy lehetőségem van: talán még nem jött be Frőhlich.


Az üres folyosókon lábujjhegyen lopózom az Osztály ajtaja elé. Fülemet óvatosan tapasztom a kulcslyukra. A lemondás keserű vonása görbíti le ajkam. Odabentről egyhangú csönd beszél mindennél érthetőbben.


Hát ezen már nem lehet segíteni: talán még nem írtak be, lassan benyitok. Frőhlich egyetlen szót sem szól, csak valami kegyetlen elégtétel villan át rajta, míg szerényen és udvariasan bevánszorgok a padomba. Az osztályon az elszörnyedés halk moraja fut keresztül. Frőhlich lassan előveszi óráját és megnézi. Könyveimet belököm a fiókba. Büchner, aki mellettem ül, előrehajlik a tábla felé, az arcán a mennyiségtani tudományok iránt érzett mély és kielégíthetetlen szomjúság lángol: csak én látom, hogy a szája kissé balra húzódik, felém, és a fogai közül csak én hallom a sziszegést:


- Beírtak a hiányzók közé.


Jobbra húzom a szájam. Előremeredek, a matematikai tudományok összességével szemben táplált elfojthatatlan érdeklődés ül ki az arcomra. A fogaim közt sziszegem:


- Tovább megyünk?


Büchner balra sziszeg:


- Nem. Felelés.


2014. dec. 3. 14:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!