Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ECDL vizsga informatika...

ECDL vizsga informatika érettségihez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2014 tavaszán érettségiztem. Akkor le tettem az infó érettségit, ötös lett. Volt valami szabály, mi szerint az ötös infó érettségihez meg kapjuk az ECDL igazolást is. Fel vettek egyetemre, nem tartottam fontosan az ECDL igazolás kiváltását, most azonban passzív félévben dolgozni szeretnék, és jól mutatna az önéletrajzban.

Lehetséges annak még a kiváltása, ha be mutatom a bizonyítványt, vagy ilyesmi. Többször is költöztem azóta, az akkor kapott igazolás már nem hiszem, hogy meg lenne. De az érettségi bizonyítványomban benne van az ötös középszint infóból.


Van valami megoldás, hogy így is hozzá jussak egy ECDL bizonyítványhoz?



2016. febr. 15. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Keresd az "ECDL és érettségi" bekezdést. 2 éven belül lehet igényelni az igazolványt - épp időben jutott eszedbe, intézd gyorsan.

2016. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2016. febr. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!