Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki fog megbukni érettségin?

Ki fog megbukni érettségin?

Figyelt kérdés
Én feladtam magát az egészet szinte.. Utánanéztem még korábban is a MATEK érettséginek már ott olyan szinten elbotlott az önbizalmam hogy az nem igaz.. Ez halál lesz..

2015. máj. 3. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

nyugi, a 2-est elérni nem nehéz

hiszen csak 25% kell hozzá

sőt, ha megvan a 12%, már mehetsz szóbelizni

annyit meg csak tudsz, hogy ez sikerüljön

minden feladatot próbálj meg, részpontokat is lehet kapni

mínusz pont nincs, próbálkozz nyugodtan

2015. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
amúgy a bukástól nem félek, csak attól hogy nem sikerül a magam elé kitűzött szint
2015. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

ja nem a bukás a könnyű, hanem olyat elérni ami majd továbbtanulni is jó lesz


sok gyökér aki mondja, hogy könnyű az érettségi

ja kettest szerezni valóban könnyű

2015. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Szar szakközépbe jártam, 4 évig semmit sem tanultam, érettségire se, matekból többször pótvizsgáznom kellett.

Erre összehoztam 4,5-ös érettségi átlagot.


Hogyan? Megkapod a feladatsort és elkezdesz rajta gondolkodni. Ha van egy kis agyad, akkor 3-4-re a tárgyak többsége hozható. Márpedig van egy kevés agyad, ha eljutottál negyedikig...

Magyar rém egyszerű, erőltesd meg magad, és írj egy fogalmazást, ami eszedbe jut róla. Matekra annyit csináltam, hogy hétfő délután megcsináltam 4-5 előző éves matek érettségit az első részt, mert az egyszerű, és 30 pont. Pár pont kellett a négyeshez...

A töri szint semmi, atalaszból, gondolkodással összehozható.

2015. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én is ugyanúgy elbuktam a matek érettségis feladatokon, de tudod mit??? Utánanéztem, hogyan is kell megoldani azokat a feladatokat, amikhez hozzá sem tudtam kezdeni. Hajrá, még van idő, a holnapi délutánt szánd egy kis gyakorlásra, én is az utolsó pillanatokban tanulok, de több, mint a semmi.
2015. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Mindent bele, gyerekek, sikerülni fog!! Olyan opció nincs, hogy nem, mert miért ne sikerülne? Menni fog!!! Hajrá!!!

Drukkolok:)

2015. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Esélytelen.. a matek az.. vége.. :(
2015. máj. 3. 22:04
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
valszám kombinatronika geometria nekem is kuka ne aggódj :)
2015. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan azt mondják, hogy a négy jegyűvel már lehet 3-as is, dee.. nem tudom.. :/
2015. máj. 3. 22:07
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Valójában tényleg nem egy halálos dolog. A lényeg az, hogy MINDENT írj le! Legyen számolás, gondolatmenet, akármi! Sose lehet tudni, hogy a tanár mire tud kipréselni pár plusz pontot.


Hidd el, nemsokára eljön a pillanat, amikor megkérdezed magadtól: Csak ennyi volt az egész?

2015. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!