Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszinten nehéz ezeket az...

Középszinten nehéz ezeket az eredményeket elérni érettségin?

Figyelt kérdés
A mai naptól kezdem el az érettségire való "ismétlést, felkészülést" napi 3-4-5 óra, mindennap, gazdaságinformatikára szeretnék menni. Tavaly 286 volt a ponthatár ahova jelentkeztem. Matekból 60% infóból 75% és megvan a 300 pont..szerintetek meglehet? Mennyire nehéz matekból 60%-ot elérni? És infó?
2016. febr. 15. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát milyen tanuló vagy?

Nekem a 60-at könnyű elérni matekból, infóból nem biztos, hogy elérném a 75-öt, mert sose készültem rá... De ezeket az eredmények nagyon könnyű elérni. Az info a legegyszerűbb tárgy a földrajz mellett.

2016. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Matekból négyes lettem félévkor úgy hogy az anyagokra 1-2 órát gyakoroltam. (Térgeometria, sorozatok stb. 12-es anyag) Tavaly viszont elhanyagoltam a matekot és csak kettes lettem. De ha már elérném a 60%-ot matekból, infóból pedig a 75%-ot boldog lennék. :D
2016. febr. 15. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A matekot érteni kell és nyert ügyed van. Én suliban végig 2-es voltam, mert nem igazán írtam házit meg a definíciókat sem tanultam meg és ezekre kaptam egy csomó 1-est. Ennek ellenére nulla készüléssel írtam egy 77%-os középszintű érettségit. Értettem a feladatokat és meg tudtam csinálni, csak éppen lusta voltam órákra készülni.
2016. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratula utolsó! :) És végül jelentkeztél egyetemre?
2016. febr. 15. 19:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár ha nem készültél semmit..akkor hogy írtál 70%-ot?
2016. febr. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!