Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lecsúsztam az érettségi...

Lecsúsztam az érettségi határidőről, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Esti érettségire járok, 3 hete nem voltam bent (2 hetente változó műszak plusz most beteg vagyok) holnap megyek legközelebb (kedd,szerda,péntek) de ahogy böngésztem olvastam egy cikket és belém állt az ütő. Írták, hogy feb. 15-ig lehet jelentkezni. Ami ma volt. Hétfői nap.

Olvastam, hogy van lehetőség beadni kérvényt lekésett határidőn belül 8 napig. Valaki esetleg tudna nekem segíteni abban, hogy mennyire van rá lehetőségem, hogy rábólintsanak, hogy én is érettségizhessek "idén"?

Nem tudom miért abban a hitben éltem, hogy február 29-e a határidő?!



2016. febr. 15. 20:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudna segíteni abban, hogy hogyan is néz ki egy igazolási kérelem előterjesztés? Nagyon fontos lenne számomra és nagyon hálás lennék érte!!!
2016. febr. 15. 20:33
 2/15 anonim ***** válasza:
ma hajnal 12-kor zárul a rendszer. Még van egy nagyon kicsi időd!
2016. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ma ugye már nem tudom elintézni az igazgatóval a papírmunkákat... :(

Az egyetlen reményem ez az igazolási kérelem, de hogy őszinte legyek, fingom sincs arról, hogyan kéne egy ilyet megírni? Miket kéne belefoglalnom? Az iskola igazgatójával karöltve, vagy ez egy magánakció? Nem tudom :( Teljesen el vagyok keseredve! Írtam az Oktatási Hivatal 2 emailjére is, de nem reménykedem benne, hogy fognak nekem válaszolni. :/

2016. febr. 15. 21:38
 4/15 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen a segítségedet!
2016. febr. 15. 21:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Most biztosan nem fognak válaszolni neked. Ezt az igazgatóval kell megbeszélni,hogy segítsenek neked kérvényt írni, bár nem tudom, hogy működik ez az egész,meg milyen ürüggyel írod.."bocsi azt hittem február 29-ig ráérek feltölteni"?!
2016. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De próbálkozz, remélem sikerül bejelentkezni :)
2016. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy most nem fognak, de szerintem az elkövetkező 8 napban sem. Holnap délelőtt megpróbálok telefonon érdeklődni. Hát ez az..Nem tudom, hogy miért volt számomra olyan biztos (annyira, hogy nem is informálódtam utána, biztosra vettem, hogy addig van a határidő), de legszívesebben a falba verném a fejem addig míg..... Ilyen idiótasággal elcseszni... :(

Hát megpróbálok a kérvényben "kuncsorogni" hátha, bár ahogy te is élcelődtél vele, úgy gondolom Őket sem nagyon fogja meghatni....de azért megpróbálom, nem vesztek vele semmit. :/

2016. febr. 15. 21:49
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. febr. 15. 21:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon lehetett a középpontban, ha erre nem figyeltél. De azért a tanárokat is csókoltatom, ha nem szóltak és nem zaklattak, hogy add már be. Tudom, hogy felnőttoktatás, de akkor is. Próbálkozz orvosi igazolással.
2016. febr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 gyuripapa21 válasza:
és személyesen menj az igazgatóhoz,mert telefonon nem lehet elintézni semmit,mert az személytelen és nem látják a "kétségbe esett pofádat " :D
2016. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!