Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a nulláról,...

Szerintetek a nulláról, biológia és kémia középszintű érettségire fel lehet készülni úgy, hogy legalább 75%-os eredményt érjek el?

Figyelt kérdés
Eredetileg jövő évben akartam érettségizni de meggyőztek, hogy próba-szerencse alapon kíséreljem meg idén letenni a vizsgákat, amit jó ötletnek tartottam mert legalább így is ízelítőt kapok az egyetemi hajtásból, ráadásul kelleni fog mindkét tantárgy az egyetemen.Megcsinálható?
2016. febr. 16. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen nulláról nem, de ha eddig tanultál és szorgalmas vagy akkor simán.
2016. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na nem baj, legalább kiderül mennyire vagyok alkalmas a felsőoktatásra :) Kémiából tanárral készülök, biológiából egyedül.A cél egy 75-80%-os érettségi mindkét tárgyból.
2016. febr. 17. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!