Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mely programokkal kell 2016-ba...

Pippe02 kérdése:

Mely programokkal kell 2016-ban megcsinálni az emelt érettségi feladatokat informatikából?

Figyelt kérdés
Mint általában, aki emelt érettségit tesz, azt beküldik egy másik iskolába, viszont én azt nem tudom, hogy, ha kijelölnek nekem majd egy iskolát, akkor honnan tudhatnám, hogy az oktatási hivatal által előállított és szabadalmaztatott programok megvannak-e annak az iskolának az informatika szakján, illetve, például ha én a python programozó programot szeretném használni, és fel is van sorolva az O.H. általá kiadott 2016os programoknál, akkor biztosan megvan-e az a program abban az iskolában ahova küldeni fognak? Csak nem szeretnék meglepődni érettségikor hogy hopp, nincs is python se semmi más, csak pascal...

#emelt-informatika
2016. febr. 17. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Kapsz egy listát, amiről kiválaszthatod, hogy mit akarsz majd használni. Nem véletlenül, ugyanis ezek a programok lesznek preinstallálva a gépedre.
2016. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!