Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ZSKF kezd jó iskolává válni?

A ZSKF kezd jó iskolává válni?

Figyelt kérdés
A felvi dicsőíti, hogy ilyen olyan képzés indul, abszolút kozmopolita beállítottságú egyetem, évről évre megújul stb. olvastam valami ilyen cikket az oldalon. Ezek igazak? Itt mindenki csak kritizálja.

2016. febr. 17. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos sokat fizetnek a felvinek.
2016. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előadók magas szinten vannak, a leadott anyag jó, a számonkérés gyenge. Elsősorban levelező megy náluk. Ha nappalis vagy és van esélyed állami finanszírozásra, akkor kerüld el. Különben jelenleg az állami helyek szűkössége miatt az összes állami egyetem és főiskola színvonala mélyrepülésben van, tehát fontos, hogy a számonkéréseken kívül is tanulj, fejleszd magad.
2016. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!