Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdaságinformatikus BsC...

Gazdaságinformatikus BsC képzés a Corvinuson, BGF-en, DF-en, GDF-en, esetleg a ZSKF-en?

Figyelt kérdés

A gépészmérnöki BsC vége felé járok a Bánkin, és szeretnék másoddiplomának egy gazdinfó képzést elvégezni a későbbiekben.


Informatikából nincsen érettségim. Matekot és törit tudnék vinni oda.

Az a kérdésem, hogy jobb lenne-e letenni egy infó érettségit és azzal esetleg megpróbálni a Corvinust (jelenleg nincs elég pontom oda), vagy ha szerencsém van menni a BGF-re, vagy a többi felsoroltra? BCE-n és BGF-en kívül amiket írtam, azok közül melyik a színvonalasabb képzési hely? Ja igen és ami még fontos, hogy levelező képzésformában gondolkodom munka mellett!


Előre is köszönöm!



2014. okt. 26. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is nézd meg, hogy melyik intézményekbe van levelező képzés. Szerintem a BCE és a BGF párosnál között dönts. Én a BGF-re megyek jövőre gazdinfóra csak én nappalira.
2014. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván, amiket felsoroltam, már tájékozódtam előtte, van náluk levelező, kivéve a GDF-en, mert ott távoktatás van. Van esély arra, hogy a BGF 330-as levelezői pontja lemegy 285 alá? Tavaly 240 volt, most meg emeltek 90 pontot ezek hadd ne mondjam kik...
2014. okt. 26. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:

BGF semmivel sem színvonaltalanabb, mint a BCE. Ezt csak a corvinusosok terjesztik.

Én nagyon szeretem itt a gazdinfot, használható, gyakorlatias tudást szerzünk. Egyébként azt szeretem itt, hogy a tanárok azon felül, hogy okosak, nagyon sokan kedvesek, közvetlenek.

2014. okt. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor te ott tanulsz? Tudnál válaszolni pár kérdésre?


Milyen arányban van infó és matek? A többi gazdasági szakhoz képest milyen szintű a gazdasági oktatás? Milyen a programozás? Mennyire húzós mellette diákmunkát vállalni?


Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Matekból minden félévben 1-2 tárgy van(matek-statisztika; de nehezek), infoból kb 3, gazdaságiból is kb 3-4, de az utóbbiból max kettő, amire tényleg készülni kell, pl menedzsment meg vállgazd nagyon egyszerű.

Valamilyen szinten leegyszerüsítve kapjuk a gazdasági oktatást, de azért pl. számvitelen kőkeményen megfingatnak.

Én úgy mentem oda, hogy elfogadtattam egy első(matek), és egy harmadik féléves(prog) tárgyat. Így első 2 félévben 2 szabadnapom volt hétközben, most harmadikban pedig 2-3 páros/páratlan héttől függően. Úgyhogy én simán diákmunkázok mellette.

A prog meg.. most ebben a félévben elég gyatra lett, mert kitalálták, hogy programnyelvet váltanak. De ismerőseim, akik nyáron készülgettek kicsit, hiába nem annyira értették órán, 90% feletti zht írtak.

2014. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!