Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Petőfi Sándor Gimnázium...

Petőfi Sándor Gimnázium Budapest, szóbeli?

Figyelt kérdés

22-én megyek szóbelizni, mire számíthatok? Angol nyelvi előkészítőre és általános tantervű osztályba jelentkeztem. De csak annyit tudok, hogy hétfőn kell mennem, de azt nem, hogy mivel kapcsolatban, vagy melyik tagozathoz kapcsolódóan... Valaki volt már így? Mi volt szóbelin?

(Ellenőrzőt, füzeteket, felcímzett borítékot, okleveleket kell vinni.)



2016. febr. 19. 01:14
 1/7 anonim válasza:
Uuu, énis megyek hétfőn szóbelizni.Ha gondolod, írj privátba és beszélünk:3
2016. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nezzetek mit talaltam nektek :D Sok sikert, ne izguljatok, konnyu lesz :)


A szóbeli meghallgatás nem tantárgyi tudást mér, hanem arra vagyunk kíváncsiak, milyen a tanulók (a) olvasáskészsége (b) tájékozottsága, (c) kommunikációs készsége, (d) az információ írásbeli feldolgozása (e) logikus és választékos előadásmódja.

2016. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Nagyon izgulok, remélem simán fog menni. :) Mindenkinek üzenem aki megy, megy semmi para, bízzatok magatokban és csak 10 perc lesz elvileg, szóval kibírható remélem. 😃😚
2016. febr. 20. 23:58
 4/7 anonim válasza:
Szia, én is akkor megyek .Sok szerencsét☺
2016. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 13:30-kor megyek be. 😃 Ti mivel készültök? Mit tanultok rá? 
2016. febr. 21. 17:15
 6/7 BettinaCsonka válasza:
Én is holnap megyek 13:30-ra... hát én olvastam hangosan..mással nem igazán tudunk készülni:( Mindenkinek sok sikert.!:)
2016. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fuu, hát akkor valószínűleg találkozunk. :D Én 1-kor már ott leszek. :D Ügyi legyen mindenki! :) :*
2016. febr. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!