Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak úgy ahogy...

Hogyan tanuljak úgy ahogy régen vagy úgy ahogy most?

Figyelt kérdés
Régebben mindig óráról órára készültem és mégis nem kaptam olyan jó jegyeket. Most sosem készülök másnapra csak átolvasom óra előtt, vagy ha dogát írunk akkor többször olvasom át. És vizsgáknál is ezt csinálom, hogy nem folyamatosan készülök hanem csak előtte elolvasom. És így mégis jobb jegyeket kapok mint régebben. Csak ezzel az a baj, hogy sokszor felkészületlennek érzem magam, de aztán a jegy mégsem azt jelzi. Tehát mit tegyek, térjek vissza a régi módszeremhez vagy sem?
2008. szept. 19. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

mind a 2-t nem tudod csinálni?

én othol átolvasom és addig tanulom amíg el nem tudom mondani és suliba óra előtt átolvasom így tuti a jó jegy mert óra előtt átolvasod és talán könnyeben fog menni

2008. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az új módszereddel jobb jegyeket szerzel, akkor ne térj vissza a régihez.De a régi módszerrel az a baj, hogy hamar el lehet felejteni.

Jobb jegyeket is szerezhetnél, ha a tananyagokról kisebb vázlatot csinálnál, ami tartalmazza a legfontosabb gondolatokat és fogalmakat. És elengedhetetlen, hogy midig figyelj az órán, mert a tanár segítségével könyebben megértheted a tananyagot, és kevesebbet kell tanulnod otthon.

2010. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!