Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A díjbefizetési bizonylat...

A díjbefizetési bizonylat feltöltéséhez vissza kell vonni a hitelesítést?

Figyelt kérdés
4 helyet jelöltem meg továbbtanuláshoz, és ki is írja ha belépek hogy még fizetési hátralékom van. A pénz már befizettük, még feb 12, de hitelesíteni meg feb 12 volt hogy hitelesítettem. Így most nem enged dokumentum feltöltést. Vissza kellene vonnom? És ha visszavonom akkor töról mindent és gyakorlatilag kezdhetem előről vagy megmaradnak a már beírt adatok?

2016. febr. 21. 21:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Feb 11 volt hogy hitelesitettem, elírtam fent. Lényeg, mr hitelesítve van.
2016. febr. 21. 21:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt eléggé elrontottad, a felvételid valószínűleg nem lesz érvényes. Legközelebb májusban tudsz majd újra dokumentumokat feltölteni, de a befizetés bizonylatát akkor már késő lesz, február 15-ig kellett volna csatolnod...
2016. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a hitelesítést nem tudod visszavonni, és nem a hitelesítés miatt nem enged doksikat feltölteni, hanem azért, mert a rendszer a február 15-ei határidővel lezárt.
2016. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Február 15 előtt úgy kellett volna, hogy visszavonod a hitelesítést, feltöltöd a dokumentumot és újra hitelesítesz (nem veszett volna el semmilyen adat).

Most már csak annyit tehetsz, hogy felhívod a felvi oldalán lévő ügyfélszolgálati számot, és megkérdezed, mit tehetnél. Mivel határidőre befizetted a csekket, szerintem még megoldható a dolog. Ha még nem küldted be a hitelesítő lapot (ugye 23-ig lehet), akkor talán megteszi, ha csatoltan elküldöd a dokumentumot is. De feltétlen kérdezz rá!

2016. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De a hitelesítés hatarideje február 23, azaz van aki még nem hietelsitette. Nekem a barátaim azt mondják, hogy még vissza lehet vonni, adatot módosítani (dokfeltöltés) és újrahitelesítés. Akkor most mi van?
2016. febr. 21. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Adatot módosítani február 15-ig lehetett. Ha ezen határidő előtt valamikor hitelesítettél, és utána még módosítottál valamilyen adatot a határidőig, akkor kell újra hitelesítened február 23-ig. Viszont te már hitelesítetted a felvételi jelentkezésedet és azután 15-ei határidőig nem változtattál semmin. Most már nem tudsz változtatni, csak majd májusban, ha újra megnyit a rendszer. Akkor lehet dokumentumokat csatolni, illetve egyetlen alkalommal a sorrend is módosítható.
2016. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na de szóval akkor ha en befizettem időben, de a dokumentum nincs feltöltve, akkor már nem is tölthetem fel, de elvész az a hely? Ennek mi értlme van? Főleg hogy utaláskor a személyi azonosítómat (vagyis a fiokom hivatalos azonosítóját) közleménybe meg kellett adni, azaz tudják hogy tolem érkezett a pénz. Mi van?
2016. febr. 21. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket holnap, elképzelhető, hogy egy új hitelesítéssel együtt postán elküldve még elfogadják a bizonylatot.
2016. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, hát ajanlom hogy elfogadják...egyértelműen én fizettem be és időben...:)
2016. febr. 21. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Érvénytelen semmilyen esetben nem lesz.

Ha nem fogadják el, akkor "törlődnek" az ingyenes helyek utáni heylyek.

2016. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!