Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti ujrakezdenetek a gimnaziumo...

Ti ujrakezdenetek a gimnaziumot 20 evesen?

Figyelt kérdés

Iden lesz a szakmunkasvizsgam, de most jott meg az eszem, ugyhogy inkabb tanulnek rengeteget a celjaimert. Az egyetlen gond az az, hogy szerintem mar elegge keson realizaltam a helyzetet.

20 evesen lennetek megint kilencedikesek?



2016. febr. 22. 16:23
 1/8 anonim válasza:
62%
Oktatás témakör..
2016. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emelt matekot szeretnek tenni es azt azert szerintem az intenziv 2 eves szakkozepes erettsegi nem tudom mennyire tudna megadni
2016. febr. 22. 16:24
 3/8 anonim válasza:
Figyelj megcsinálod középen aztán meg emelt szinten
2016. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem lennék, az azért már sok, beülni 14-15 évesekkel.
2016. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Erre van az esti gimnázium. Tudod hányan mennek érettségizni 30 fölött is? Szép is lenne, ha az az egy döntés határozná meg az egész életünket, amit 14 évesen hoztunk.
2016. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esti gimnaziumban meg annyi esely sem lenne az emelt erettsegire, mint a nappalis intenzives
2016. febr. 22. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
magántanár?
2016. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esti gimnázium, leérettségizel, és külön tanárral (akár egy adott szakon tanuló egyetemistával) meglesz az emelt is. Az emelt matekra annyival könnyebb felkészülni, hogy ahhoz nem kellenek speciális eszközök, mint pl. egy fizika/ kémia/ biológia emelt szintűhöz, úgyhogy hajrá. Soha nem késő leérettségizni, 20 évesen meg aztán végképp nem. Kitartást, és sok sikert!
2016. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!