Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kérdezhetnek egy magyar...

Mit kérdezhetnek egy magyar szóbelin?

Figyelt kérdés
3nap múlva megyek magyar szóbelire es mikre számíthatok? Miket kérdezhetnek? Ez egy viszonylag erősnek számító középiskola.

2016. febr. 22. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most fogok szóbelizni több helyen is. Ha az iskola honlapján nincs követelményi lista, akkor nézz utána véleményeknek az adott iskoláról. Én még nem voltam, holnapután megyek először, de amikről én tudok, hogy általában kapsz egy lapot amin van egy sztori, azt utána vissza kell mondanod (közben kérdeznek más témában) vagy kapsz mondjuk egy képet és ahhoz kell valamilyen történetet mondanod, tehát ilyen szövegértési feladatok. Attól is függ, hogy a suli kérdez-e tananyagot, mert valahol csak a hobbidról, családról, stb.ről kell beszélned.

Ha humán tagozatra mész, szerintem olyat még kérdezhetnek, hogy mit olvastál utoljára, stb.

2016. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!