Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 18. kerületi Karinthy...

A 18. kerületi Karinthy Frigyes Gimnáziumban mit kérdezhetnek szóbelin?

Figyelt kérdés
Mármint a tananyagból mit...? És hogy zajlik?

2014. jan. 24. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs fent ezirányú tákékoztató a honlapjukon?
2014. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Matek van és magyar. Matekból húzol valamennyi feladatot, amit meg kell csinálni. Magyarból inkább ilyen beszélgetős, kapsz szöveget, de ott nem kell semmi lexikális tudás. Bár én nem vagyok ebben olyan jártas, szóval, ha valaki nálam tájékozottabb erre jár, akkor javítson ki. :)
2014. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam semmit a honlapon erről. Köszönöm!:)
2014. jan. 26. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a szóbeli előtt megtudok többet, -ami lehet, hogy így lesz-, akkor írok majd még. ;)
2014. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, matekból főleg olyanok lesznek, hogy állítás és döntsd el, hogy igaz, hamis, vagy lehetséges, és indokold is meg, hogy miért.
2014. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a matekot tudom előkészítőről, de a magyart sajnos nem... és az érdekelne főleg...?
2014. febr. 17. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!