Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent Neptunon?...

Ez mit jelent Neptunon? Általános bejegyzés típusú hivatalos bejegyzés került rögzítésre.

Figyelt kérdés
Egy kis üzenet jött neptunról, hogy ... képzésen általános bejegyzés típusú hivatalos bejegyzés került rögzítésre, de nem találok semmi változást. Mi ez? Ma már máshol nem tudom megkérdezni, kiváncsi vagyok.

2016. febr. 24. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányok/Hivatalos bejegyzések menüpontban találod a hivatalos bejegyzéseidet. Gyakorlatilag bármi lehet, amit a TO fel akar jegyezni/nyilván akar tartani rólad, de nincs rá külön felület a Neptunon.
2016. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdező nevében a is köszönöm a választ!
2016. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem azt jelentette, hogy az utolsó választható vizsgám után államvizsgára bocsátható leszek.
2017. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!