Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felnagyítja a festészete...

Felnagyítja a festészete összegzésének szánt kompozícióhoz készített vázlatokat. Ez alatt mit lehet érteni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Művészeti, igaz? Semmit. Szeretnek így beszélni, ne hidd, hogy bárki is érti. Mikor én jártam, én sem értettem felét, amit ott mondtak.
2010. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát már lényegtelen. :) irodalomból adtam le anyagot, és kíváncsi voltam, hogy ez mit is jelentett. de már értem, hogy így minden értelmetlen. :D
2010. ápr. 1. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Én mikor művészetire jártam, akkor nyomtak nekem ilyen szövegeket. Nesze semmi, fogd meg jól. Bődületes baromságokat tudtak mondani, csak hogy művészinek tűnjenek (nem tudták ám volna azt mondani, hogy "figy, nagyobbra rajzold az orrát").
2010. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!