Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valakinek bőven 50 felett...

Save Our Souls kérdése:

Ha valakinek bőven 50 felett van az igazolatlan órák száma akkor mit tud tenni?

Figyelt kérdés
Az illető betöltötte a 16.életévét és 50+ igazolatlannal rendelkezik. Van e valami kibúvó a nevelőszülőkhöz adás esetében? Például az iskola nem szakszerűen járt el a szülők figyelmeztetésében vagy nem minősíthető így osztályzó vizsgát kell csinálnia stb.

2016. febr. 27. 09:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem kerülsz nevelőszülökhöz csak megvonják a családit ha kaptok elsőnek 1 hónapra,utána ha megin hiányzol akkor megin 1 honapra
2016. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is rólam van szó kedves válaszoló ,hanem egy barátomról aki pontosan 70 igazolatlannal rendelkezik.
2016. febr. 27. 09:45
 3/5 anonim válasza:
értem csak ugy magyaráztam el hogy mi a helyzet az már biztos télleg hogy potvizsgázik talán még ki is rugják
2016. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

50 igazolatlan miatt nem adják nevelőszülőkhöz, sőt, ez magában a védelembe helyezéshez is kevés. Maguk az igazolatlanok osztályozóra sem köteleznek, ha egyébként nem sok a hiányzás. Ugyanakkor a tanév végével, illetve aug 31-vel az iskola a törvényi kötelezettségnek eleget téve megszünteti tanulói jogviszonyát. Hogy az iskola figyelmeztette-e a szülőt, az nem befolyásolja ezt.

Innentől kezdve neki kell keresnie iskolát.

2016. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem koszonom a kielegito valasz! :)
2016. febr. 27. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!