Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy igazolatlan órám!...

Van egy igazolatlan órám! Mire számítsak? Valakinek fognak szólni emiatt?

Figyelt kérdés
Kezdek félni,hogy írnak papirokat vagy ilyesmiket! Világosítsatok fel,hogy müködik ez!!
2013. szept. 10. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 18 év alatti vagy akkor kiküldenek egy levelet (elvileg, nekem soha nem küldtek első hiányzásnál) és beírják az ellenőrződbe hogy van 1 igazolatlanod. Az e-naplóba is bekerül ha van olyanod.

Ha elmúltál 18 akkor nincs jelentősége. Nem történik semmi.

2013. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a para ,hogy most kezdtem a 9.ik-et :) de semmi ellnörzöt nem kértek.
2013. szept. 10. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

ha van e-naplo abba biztos be fog kerülni a többi a szüleiden múlik hogy fogják le reagálni.

Szerintem ezeket próbáld elkerülni mert egy bizonyos igazolatlan óraszám után évet kell ismételni

2013. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szüleidnek egészen biztosan, ez kötelező.

Ne ilyenkor féljél, hanem amikor nem mész be órára.

2013. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lógni nem nagy dolog(néha elkerülhetetlen). Én is szoktam. 9 fölé még véletlenül se menjen az igazolatlanjaid száma!
2013. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz ez az első igazolatlanom és arra vagyok kíváncsi,hogy írnak már levelet a szüleimnek??? Erre vagyok kíváncsi! Egyetlen egy igazolatlan órám van!
2013. szept. 11. 16:48
 7/7 Csaba81F válasza:

Ha első alkalom, és nincsen e-napló, akkor először csak téged fognak megkérdezni, hogy hol voltál. Ha ügyes vagy, kamuzhatsz valami meggyőzőt, de nem fogják rögtön értesíteni a szüleidet szerintem.

Az viszont mindig egy fennálló veszélyforrás, hogy túl buzgó az osztályfőnök, és rögtön telefonál. vagy szülőin megemlíti. szóval ez van

2013. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!