Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már most érdemes elkezdeni az...

Már most érdemes elkezdeni az informatika érettségire tanulni a szóbeli tételeket? (középszint)

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anno hétfőn mentem szóbelizni, és csak a hétvégén tanultam, de akkor éjjel nappal.(mondjuk 100%-os szóbeli lett :P) De ettől függetlenül nem ajánlom ezt. Elkezdhetsz tanulni ártani nem fog. Sok sikert hozzá!
2016. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd megtaulhatod. Én minden tételt abban az 1 hónapban tanultam meg. Az infónak a szóbelije meg pláne nem nagy durranás.
2016. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia :)

én tavaly érettségiztem előrehozottan infóból előtte egy héttel tanultam a tételeket és 100 százalékosra feleltem :D

2016. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elméletben én is körülbelül 1 hetet tanultam rá (előrehozottan).

Gyakorlatban pedig úgy nézett ki, hogy (már nem tudom melyik napon pontosan) az érettségi előtt egy nappal ÉJFÉLKOR még volt hátra több, mint 10 tétel.


Szerencsére 100%-os lett a szóbeli, pedig nem olyan tételt húztam, amit a legjobban tudtam (de nem is a legnehezebbet).


Nem ajánlom, mert tényleg para. Annál jobb érzés nincs, ha úgy mész be, hogy mindent tudsz.


Májusban és júniusban lesz az "igazi" érettségim, szóval remélhetőleg most hamar elkezdek tanulni... Bár még nem sikerült... :DDD


A lényeg, hogy ne parázz rá, főleg ne infóra, tök érdekesek a tételek (nálunk a 2-es volt mindenki szerint a legnehezebb, teli évszámmal és névvel, de szerintem meg tök érdekes, mivel az informatika története volt tulajdonképpen). Logikusan tanuld meg. Ha meg érdekesnek is fogod találni, akkor sima liba. :)


Sok sikert! :)

2016. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!